Meie inimesed

Progressiivse Liikumise tööd juhib üheksaliikmeline juhatus, kuhu kuuluvad juht Jens Jaanimägi, asejuht Riin Selart, peasekretär Kätri Kiilberg ja viis täiendavat juhatuse liiget. Lisaks, veavad kõik juhatuse liikmed (v.a. juht) kokku seitset temaatilist valdkonda eest. Juhatuse tegevust toetavad projektijuhid ja teised töötajad.

Juhatus

Jens Jaanimägi

Jens Jaanimägi

juht

jens@progressiivne.org
Riin Selart

Riin Selart

asejuht, välis- & julgeolekupoliitika

riin@progressiivne.org
Kätri Kiilberg

Kätri Kiilberg

peasekretär, haridus

katri@progressiivne.org
Laila Kaasik

Laila Kaasik

võrdsuspoliitika

laila@progressiivne.org
Liina Reimann

Liina Reimann

sotsiaalpoliitika & tervishoid

liina@progressiivne.org
Markus Meinhart Rego

Markus Meinhart Rego

majandus & regionaalpoliitika

markus@progressiivne.org
Tõnn Martin Tirgo

Tõnn Martin Tirgo

keskkond

tonn@progressiivne.org
Andres Reimann

Andres Reimann

teooria

andres@progressiivne.org

Töötajad

Kärt Kalvet

Kärt Kalvet

projektijuht

kart@progressiivne.org
Gea Kangilaski

Gea Kangilaski

projektijuht

geakangilaski@gmail.com

Organisatsioon

info@progressiivne.org

MTÜ Progressiivne Liikumine

Lepiku tn 3-1a, Tartu 51007

Jälgi meid